Hakkımda

Sercan Budak Hakkında

Sercan Budak

Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. Çocukluk yıllarında müziğe merak sarmış.Ve eline geçen ilk gitarla müzik yolculuğu başlamıştır.

Ortaokulu bitirirken grubu S.O.S ile konser vermeye başlamıştır. Belli süre sonra beste yapma yeteneğini keşfetmiş besteler yapmaya başlamış, demolar kaydetmiştir.

2009 yılında grubu Toryum ile birlikte katıldığı Jack Daniel’s Rock Competition Turkey yarışmasında bestesi ‘YETMEZ’ ile Türkiye 3.sü olmuştur. Yarışmada büyük ilgi gören şarkı aynı zamanda bir çok müzik dehasının beğenisini kazanmıştır.

Zeytinli Rock Festivali, Rock’n’Dark, Gaziantep Üniversitesi, Ghetto, Koçfest, Çukurova Rock Festivali, Hayal Kahvesi, The Lotte vb. bi dolu festival,yarışma,organizasyon ve mekanda sahne almıştır.

Gayesi her zaman kendi şarkılarını insanların severek dinleyip eşlik etmesi olmuştur. Ve bu amaçta 2016 yılında solo olarak çalışma kararı almış 2017 yılını tamamen bu amaca hizmet etmeye and içmiştir.

Hali hazırda Mehmet İnci, Burak Ermurat ve Emre Aslan) ile sahne yapıp insanlarla müzik paylaşmaya devam etmektedir.

Ne çalıyolar ne söylüyor diyenler için website, youtube, soundcloud ve sosyal medya hesaplarında canlı performans kayıtları mevcuttur. Nerde çıkar nerde söyler? Diyenler için srcnbdk.com’da etkinlik bölümünü yoklayabilirsiniz. Kulağınızı müziğe açın. Ve dinleyin. Paylaşın bakın; Neler oluyor!